Descriere
Priza exterior Schuko VIDEX BINERA VF-BNW21G-G este conceputa pentru alimentarea dispozitivelor electrice in spatii unde este necesara protectie ridicata impotriva prafului si umezelii. Cu grad de protectie IP65, montaj aparent si capac de protectie, este potrivita pentru exterior, terase, garaje, anexe, ateliere, depozite sau zone tehnice.
Modelul este o priza simpla Schuko, cu impamantare, functioneaza la tensiune de 250V si suporta amperaj de 16A. Carcasa gri are un aspect discret si practic, usor de integrat in instalatii electrice moderne sau in spatii utilitare.
Priza face parte din seria VIDEX BINERA si este realizata din materiale rezistente, precum PC, poliamida, PP, aliaj de fier, cupru si argint. Este o solutie buna pentru zone unde o priza standard de interior nu este recomandata.
- priza exterior Schuko simpla
- grad de protectie IP65 impotriva prafului si umezelii
- capac de protectie inclus
- impamantare integrata
- montaj aparent
- tensiune nominala 250V
- amperaj 16A
- culoare gri, potrivita pentru exterior si zone tehnice
Recomandare montaj: instalarea trebuie realizata cu alimentarea electrica oprita, de catre o persoana autorizata sau cu experienta in lucrari electrice. Respecta grosimea cablului recomandata de producator: 0.2-2.5 mm.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Priza exterior Schuko |
| Brand | VIDEX |
| Serie | BINERA |
| Cod produs | VF-BNW21G-G |
| EAN | 4820118298276 |
| Numar module | Single |
| Modificare | Priza simpla |
| Tip priza | Schuko, cu impamantare |
| Impamantare | Da |
| Tensiune | 250V |
| Amperaj | 16A |
| Grosime cablu compatibila | 0.2-2.5 mm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip montaj | Aparent |
| Caracteristici | Cu capac |
| Culoare | Gri |
| Material carcasa | Aliaj fier, PC, poliamida, PP, cupru, argint |
| Inaltime | 90.4 mm |
| Latime | 64 mm |
| Adancime | 50.3 mm |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Cutie interioara | 10 bucati |
| Ambalare bax | 100 bucati |
| Garantie | 2 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Priza exterior Schuko VIDEX BINERA VF-BNW21G-G simpla IP65 gri
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei
Livrare 5-7 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Priza exterior Schuko VIDEX BINERA VF-BNW21G-G este conceputa pentru alimentarea dispozitivelor electrice in spatii unde este necesara protectie ridicata impotriva prafului si umezelii. Cu grad de protectie IP65, montaj aparent si capac de protectie, este potrivita pentru exterior, terase, garaje, anexe, ateliere, depozite sau zone tehnice.
Modelul este o priza simpla Schuko, cu impamantare, functioneaza la tensiune de 250V si suporta amperaj de 16A. Carcasa gri are un aspect discret si practic, usor de integrat in instalatii electrice moderne sau in spatii utilitare.
Priza face parte din seria VIDEX BINERA si este realizata din materiale rezistente, precum PC, poliamida, PP, aliaj de fier, cupru si argint. Este o solutie buna pentru zone unde o priza standard de interior nu este recomandata.
- priza exterior Schuko simpla
- grad de protectie IP65 impotriva prafului si umezelii
- capac de protectie inclus
- impamantare integrata
- montaj aparent
- tensiune nominala 250V
- amperaj 16A
- culoare gri, potrivita pentru exterior si zone tehnice
Recomandare montaj: instalarea trebuie realizata cu alimentarea electrica oprita, de catre o persoana autorizata sau cu experienta in lucrari electrice. Respecta grosimea cablului recomandata de producator: 0.2-2.5 mm.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Priza exterior Schuko |
| Brand | VIDEX |
| Serie | BINERA |
| Cod produs | VF-BNW21G-G |
| EAN | 4820118298276 |
| Numar module | Single |
| Modificare | Priza simpla |
| Tip priza | Schuko, cu impamantare |
| Impamantare | Da |
| Tensiune | 250V |
| Amperaj | 16A |
| Grosime cablu compatibila | 0.2-2.5 mm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip montaj | Aparent |
| Caracteristici | Cu capac |
| Culoare | Gri |
| Material carcasa | Aliaj fier, PC, poliamida, PP, cupru, argint |
| Inaltime | 90.4 mm |
| Latime | 64 mm |
| Adancime | 50.3 mm |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Cutie interioara | 10 bucati |
| Ambalare bax | 100 bucati |
| Garantie | 2 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.