Descriere
Priza exterior dubla Schuko VIDEX BINERA VF-BNW22G-G este conceputa pentru alimentarea a doua dispozitive electrice in spatii unde este necesara protectie ridicata impotriva prafului si umezelii. Cu grad de protectie IP65, montaj aparent si capace de protectie, este potrivita pentru exterior, terase, garaje, anexe, ateliere, depozite sau zone tehnice.
Modelul este o priza dubla Schuko, cu impamantare, functioneaza la tensiune de 250V si suporta amperaj de 16A. Carcasa gri are un aspect discret si practic, usor de integrat in instalatii electrice moderne, spatii utilitare sau zone exterioare protejate.
Priza face parte din seria VIDEX BINERA si este realizata din materiale rezistente, precum PC, poliamida, PP, aliaj de fier, cupru si argint. Este o solutie eficienta atunci cand ai nevoie de doua puncte de alimentare intr-o singura carcasa compacta, fara a folosi adaptoare suplimentare.
- priza exterior Schuko dubla
- 2 locuri pentru alimentarea dispozitivelor electrice
- grad de protectie IP65 impotriva prafului si umezelii
- capace de protectie incluse
- impamantare integrata
- montaj aparent
- tensiune nominala 250V
- amperaj 16A
- culoare gri, potrivita pentru exterior si zone tehnice
Recomandare montaj: instalarea trebuie realizata cu alimentarea electrica oprita, de catre o persoana autorizata sau cu experienta in lucrari electrice. Respecta grosimea cablului recomandata de producator: 0.2-2.5 mm.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Priza exterior Schuko dubla |
| Brand | VIDEX |
| Serie | BINERA |
| Cod produs | VF-BNW22G-G |
| EAN | 4820118298283 |
| Numar module | Single |
| Modificare | Dubla |
| Numar prize | 2 |
| Tip priza | Schuko, cu impamantare |
| Impamantare | Da |
| Tensiune | 250V |
| Amperaj | 16A |
| Grosime cablu compatibila | 0.2-2.5 mm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip montaj | Aparent |
| Caracteristici | Cu capac |
| Culoare | Gri |
| Material carcasa | Aliaj fier, PC, poliamida, PP, cupru, argint |
| Inaltime | 90.4 mm |
| Latime | 128.3 mm |
| Adancime | 50.3 mm |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Cutie interioara | 5 bucati |
| Ambalare bax | 50 bucati |
| Garantie | 2 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Priza exterior Schuko dubla VIDEX BINERA VF-BNW22G-G IP65 gri
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei
Livrare 5-7 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Priza exterior dubla Schuko VIDEX BINERA VF-BNW22G-G este conceputa pentru alimentarea a doua dispozitive electrice in spatii unde este necesara protectie ridicata impotriva prafului si umezelii. Cu grad de protectie IP65, montaj aparent si capace de protectie, este potrivita pentru exterior, terase, garaje, anexe, ateliere, depozite sau zone tehnice.
Modelul este o priza dubla Schuko, cu impamantare, functioneaza la tensiune de 250V si suporta amperaj de 16A. Carcasa gri are un aspect discret si practic, usor de integrat in instalatii electrice moderne, spatii utilitare sau zone exterioare protejate.
Priza face parte din seria VIDEX BINERA si este realizata din materiale rezistente, precum PC, poliamida, PP, aliaj de fier, cupru si argint. Este o solutie eficienta atunci cand ai nevoie de doua puncte de alimentare intr-o singura carcasa compacta, fara a folosi adaptoare suplimentare.
- priza exterior Schuko dubla
- 2 locuri pentru alimentarea dispozitivelor electrice
- grad de protectie IP65 impotriva prafului si umezelii
- capace de protectie incluse
- impamantare integrata
- montaj aparent
- tensiune nominala 250V
- amperaj 16A
- culoare gri, potrivita pentru exterior si zone tehnice
Recomandare montaj: instalarea trebuie realizata cu alimentarea electrica oprita, de catre o persoana autorizata sau cu experienta in lucrari electrice. Respecta grosimea cablului recomandata de producator: 0.2-2.5 mm.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Priza exterior Schuko dubla |
| Brand | VIDEX |
| Serie | BINERA |
| Cod produs | VF-BNW22G-G |
| EAN | 4820118298283 |
| Numar module | Single |
| Modificare | Dubla |
| Numar prize | 2 |
| Tip priza | Schuko, cu impamantare |
| Impamantare | Da |
| Tensiune | 250V |
| Amperaj | 16A |
| Grosime cablu compatibila | 0.2-2.5 mm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip montaj | Aparent |
| Caracteristici | Cu capac |
| Culoare | Gri |
| Material carcasa | Aliaj fier, PC, poliamida, PP, cupru, argint |
| Inaltime | 90.4 mm |
| Latime | 128.3 mm |
| Adancime | 50.3 mm |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Cutie interioara | 5 bucati |
| Ambalare bax | 50 bucati |
| Garantie | 2 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.