Descriere
Plafoniera LED cu ventilator BRAYTRON FANCY 48”, 18W + 30W, 3CCT, cu telecomanda este o solutie moderna pentru iluminat si ventilatie, ideala pentru spatii medii si mari unde conteaza atat functionalitatea, cat si designul.
Cu un flux luminos de 1800 lumeni si un unghi de iluminare de 120°, ofera iluminare uniforma si confortabila pentru utilizare zilnica.
Dimensiunea de 48 inch asigura o ventilatie eficienta, fiind potrivita pentru living, dormitor sau open space.
Functia 3CCT permite alegerea temperaturii de culoare (cald, neutru, rece), adaptand iluminatul in functie de moment si preferinte.
Controlul se realizeaza simplu prin telecomanda, oferind confort maxim in utilizare.
Designul in combinatie negru + finisaj lemn (wood) aduce un aspect elegant si natural, perfect pentru interioare moderne, scandinave, industriale sau rustic-moderne.
Constructia din metal + ABS garanteaza durabilitate si functionare stabila, fara flicker, cu o durata de viata de pana la 30.000 ore.
Utilizare recomandata: living, dormitor, open space, birou, casa, apartament, spatii rezidentiale.
Avantaje:
ventilator 48 inch eficient, iluminat LED integrat, 3 temperaturi de culoare, telecomanda inclusa, design premium negru cu lemn, iluminare uniforma, consum redus, durata lunga de viata
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera LED cu ventilator |
| Model | FANCY |
| Cod produs | BR-BH85-00216 |
| EAN | 5949097752797 |
| Putere | 18W + 30W |
| Flux luminos | 1800 lm |
| Temperatura culoare | 3CCT |
| Tip lumina | Cald / neutru / rece |
| Unghi lumina | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Material | Metal + ABS |
| Culoare | Negru + Lemn |
| Diametru ventilator | 48 inch (1220 mm) |
| Grad protectie | IP20 |
| Durata viata | 30.000 h |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Tavan |
| Dimabil | Nu |
| Control | Telecomanda |
| Garantie | 5 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Plafoniera LED cu ventilator FANCY 48”, 18+30W, 3CCT, negru + lemn
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Produse similare
Descriere
Plafoniera LED cu ventilator BRAYTRON FANCY 48”, 18W + 30W, 3CCT, cu telecomanda este o solutie moderna pentru iluminat si ventilatie, ideala pentru spatii medii si mari unde conteaza atat functionalitatea, cat si designul.
Cu un flux luminos de 1800 lumeni si un unghi de iluminare de 120°, ofera iluminare uniforma si confortabila pentru utilizare zilnica.
Dimensiunea de 48 inch asigura o ventilatie eficienta, fiind potrivita pentru living, dormitor sau open space.
Functia 3CCT permite alegerea temperaturii de culoare (cald, neutru, rece), adaptand iluminatul in functie de moment si preferinte.
Controlul se realizeaza simplu prin telecomanda, oferind confort maxim in utilizare.
Designul in combinatie negru + finisaj lemn (wood) aduce un aspect elegant si natural, perfect pentru interioare moderne, scandinave, industriale sau rustic-moderne.
Constructia din metal + ABS garanteaza durabilitate si functionare stabila, fara flicker, cu o durata de viata de pana la 30.000 ore.
Utilizare recomandata: living, dormitor, open space, birou, casa, apartament, spatii rezidentiale.
Avantaje:
ventilator 48 inch eficient, iluminat LED integrat, 3 temperaturi de culoare, telecomanda inclusa, design premium negru cu lemn, iluminare uniforma, consum redus, durata lunga de viata
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera LED cu ventilator |
| Model | FANCY |
| Cod produs | BR-BH85-00216 |
| EAN | 5949097752797 |
| Putere | 18W + 30W |
| Flux luminos | 1800 lm |
| Temperatura culoare | 3CCT |
| Tip lumina | Cald / neutru / rece |
| Unghi lumina | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Material | Metal + ABS |
| Culoare | Negru + Lemn |
| Diametru ventilator | 48 inch (1220 mm) |
| Grad protectie | IP20 |
| Durata viata | 30.000 h |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Tavan |
| Dimabil | Nu |
| Control | Telecomanda |
| Garantie | 5 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.