Descriere
Plafoniera LED cu ventilator BRAYTRON FANCY, 24W + RGB, 3CCT este o solutie moderna si multifunctionala, ideala pentru incaperi unde ai nevoie atat de iluminat eficient, cat si de ventilatie confortabila.
Cu un flux luminos de 1700 lumeni si un unghi de iluminare de 120°, ofera lumina uniforma si placuta pentru utilizare zilnica.
Functia 3CCT permite schimbarea temperaturii de culoare intre lumina calda, neutra si rece, iar modul RGB adauga iluminat ambiental decorativ, perfect pentru relaxare sau atmosfera.
Ventilatorul integrat contribuie la circulatia aerului, fiind ideal pentru dormitor, living, camera copilului sau birou.
Designul compact, in finisaj alb, se integreaza usor in orice tip de interior modern.
Constructia din ABS + PP asigura durabilitate si rezistenta, iar functionarea este stabila, fara flicker.
Durata de viata ajunge pana la 25.000 ore, cu consum redus de energie.
Utilizare recomandata: dormitor, living, camera copilului, birou, apartament, spatii rezidentiale.
Avantaje:
ventilator + iluminat LED, functie RGB decorativa, 3 temperaturi de culoare, consum redus, design modern compact, fara flicker, montaj pe tavan
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera LED cu ventilator |
| Model | FANCY |
| Cod produs | BR-BH85-00030 |
| EAN | 5949097751196 |
| Putere | 24 W |
| Flux luminos | 1700 lm |
| Temperatura culoare | 3CCT + RGB |
| Tip lumina | Cald / neutru / rece + RGB |
| Unghi lumina | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Factor de putere | >0.9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Material | ABS + PP |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 450 mm |
| Inaltime | 89 mm |
| Durata viata | 25.000 h |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Tavan |
| Garantie | 3 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Plafoniera LED cu ventilator FANCY, 24W, RGB, 3CCT, alba
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Produse similare
Descriere
Plafoniera LED cu ventilator BRAYTRON FANCY, 24W + RGB, 3CCT este o solutie moderna si multifunctionala, ideala pentru incaperi unde ai nevoie atat de iluminat eficient, cat si de ventilatie confortabila.
Cu un flux luminos de 1700 lumeni si un unghi de iluminare de 120°, ofera lumina uniforma si placuta pentru utilizare zilnica.
Functia 3CCT permite schimbarea temperaturii de culoare intre lumina calda, neutra si rece, iar modul RGB adauga iluminat ambiental decorativ, perfect pentru relaxare sau atmosfera.
Ventilatorul integrat contribuie la circulatia aerului, fiind ideal pentru dormitor, living, camera copilului sau birou.
Designul compact, in finisaj alb, se integreaza usor in orice tip de interior modern.
Constructia din ABS + PP asigura durabilitate si rezistenta, iar functionarea este stabila, fara flicker.
Durata de viata ajunge pana la 25.000 ore, cu consum redus de energie.
Utilizare recomandata: dormitor, living, camera copilului, birou, apartament, spatii rezidentiale.
Avantaje:
ventilator + iluminat LED, functie RGB decorativa, 3 temperaturi de culoare, consum redus, design modern compact, fara flicker, montaj pe tavan
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera LED cu ventilator |
| Model | FANCY |
| Cod produs | BR-BH85-00030 |
| EAN | 5949097751196 |
| Putere | 24 W |
| Flux luminos | 1700 lm |
| Temperatura culoare | 3CCT + RGB |
| Tip lumina | Cald / neutru / rece + RGB |
| Unghi lumina | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Factor de putere | >0.9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Material | ABS + PP |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 450 mm |
| Inaltime | 89 mm |
| Durata viata | 25.000 h |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Tavan |
| Garantie | 3 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.