Descriere
Lustra LED Aurora A6158-500, cu o putere de 112W (56Wx2), oferă o combinație echilibrată între funcționalitate și estetică. Construcția din cristal K9 contribuie la o difuzie plăcută a luminii, creând un ambient relaxant și bine iluminat.
Datorită telecomenzii incluse, poți ajusta rapid temperatura de culoare în funcție de momentul zilei sau de activitatea desfășurată, fără efort.
-
iluminare confortabilă și bine distribuită
-
reglaj rapid al luminii din telecomandă
-
design rotund compact, potrivit pentru camere medii
-
ideală pentru zone de relaxare sau odihnă
lustra led plafon, lustra cristal rotunda, iluminat interior modern, lustra cu telecomanda
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Lustră LED aplicată |
| Model | Aurora A6158-500 |
| Cod produs | PRO-A6158-500 |
| Putere | 112W (56Wx2) |
| Tip iluminare | LED integrat |
| Control | Telecomandă |
| Temperatură culoare | Reglabilă (caldă / neutră / rece) |
| Material | Cristal K9 + metal |
| Culoare | Cristal |
| Formă | Rotundă |
| Dimensiuni | 500 mm |
| Montaj | Plafon |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500513 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Lustră LED aplicată Aurora 112W din cristal, rotundă, cu telecomandă
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Lustra LED Aurora A6158-500, cu o putere de 112W (56Wx2), oferă o combinație echilibrată între funcționalitate și estetică. Construcția din cristal K9 contribuie la o difuzie plăcută a luminii, creând un ambient relaxant și bine iluminat.
Datorită telecomenzii incluse, poți ajusta rapid temperatura de culoare în funcție de momentul zilei sau de activitatea desfășurată, fără efort.
-
iluminare confortabilă și bine distribuită
-
reglaj rapid al luminii din telecomandă
-
design rotund compact, potrivit pentru camere medii
-
ideală pentru zone de relaxare sau odihnă
lustra led plafon, lustra cristal rotunda, iluminat interior modern, lustra cu telecomanda
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Lustră LED aplicată |
| Model | Aurora A6158-500 |
| Cod produs | PRO-A6158-500 |
| Putere | 112W (56Wx2) |
| Tip iluminare | LED integrat |
| Control | Telecomandă |
| Temperatură culoare | Reglabilă (caldă / neutră / rece) |
| Material | Cristal K9 + metal |
| Culoare | Cristal |
| Formă | Rotundă |
| Dimensiuni | 500 mm |
| Montaj | Plafon |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500513 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.