Descriere
Lustra LED Gloriana A6008-600, 144W (72W+72W), este un model aplicat pe tavan, realizat din cristal K9, ideal pentru încăperi cu înălțime redusă. Designul modern și reflexia luminii în cristale oferă un efect elegant și o iluminare uniformă.
Echipată cu telecomandă și bandă LED, permite reglarea culorii și intensității luminii pentru un confort optim:
-
72W lumină caldă (3000K)
-
72W lumină rece (6500K)
-
144W lumină neutră (4200K)
lustra cristal LED aplicata, telecomanda, iluminat modern, plafoniera cristal
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Lustră LED aplicată |
| Model | Gloriana A6008 |
| Cod produs | PRO-A6008-600 |
| Putere totală | 144W (72W + 72W) |
| Distribuție putere | 72W cald / 72W rece / 144W neutru |
| Temperatură culoare | 3000K / 4200K / 6500K |
| Tip iluminare | Bandă LED |
| Material | Cristal K9 |
| Culoare | Cristal |
| Dimensiuni | 600 x 600 mm |
| Montaj | Aplicat pe tavan |
| Control | Telecomandă |
| Alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500223 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Lustră LED Gloriana aplicată din cristal 144W cu telecomandă
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Lustra LED Gloriana A6008-600, 144W (72W+72W), este un model aplicat pe tavan, realizat din cristal K9, ideal pentru încăperi cu înălțime redusă. Designul modern și reflexia luminii în cristale oferă un efect elegant și o iluminare uniformă.
Echipată cu telecomandă și bandă LED, permite reglarea culorii și intensității luminii pentru un confort optim:
-
72W lumină caldă (3000K)
-
72W lumină rece (6500K)
-
144W lumină neutră (4200K)
lustra cristal LED aplicata, telecomanda, iluminat modern, plafoniera cristal
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Lustră LED aplicată |
| Model | Gloriana A6008 |
| Cod produs | PRO-A6008-600 |
| Putere totală | 144W (72W + 72W) |
| Distribuție putere | 72W cald / 72W rece / 144W neutru |
| Temperatură culoare | 3000K / 4200K / 6500K |
| Tip iluminare | Bandă LED |
| Material | Cristal K9 |
| Culoare | Cristal |
| Dimensiuni | 600 x 600 mm |
| Montaj | Aplicat pe tavan |
| Control | Telecomandă |
| Alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500223 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.