 Aplica Led LOG-BSD-100
v  Aplica LED cu 100LED-uri, 1 tipuri de lumina.
v  Reprezinta cea mai buna alegere pentru amenajarile exterioare.
v  Culoare Lumina: 1 Functie ( Rece)
v  Consum de energie electrica redus.
Specificatii:
Tip produs: Aplica
Numar surse de iluminare: 100
Tip bec: LED
Tip intrerupator: Buton
Material: Aluminiu
Culoare: Negra
Tip lumina: Rece
Intensitate reglabila: Da
Dimensiuni: 270 x 180 x 45 cm
Dimensiuni Panou Solar: 176 x 267cm
Putere: 100W- 440Lm
Alimentare: Solara
Senzor Miscare: Da
Temperatura Culoare: 6500K
Durata Functionare: 30.000h
Garantie: 2 ANI
Pachetul contine:
v  1 x Aplica
v  1 x Sistem prindere
Specificatii
  • Etichete
    proiector solar , proiector led , Panou Solar , Iluminat Led
  • Sursa de lumina
    Led
  • Material
    Aluminiu
  • Putere
    100w
  • Flux luminos
    440 lm
  • Culoare
    Negru
  • Temperatura Culoare
    6500k
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Cod: LOG-BSD-100
Proiector Led 100W, cu Incarcare Solara, Reglabil Panou 6V 6W, Acumulatori 3,2V 5000mA - Proiectoare LED > Proiectoare LED cu Panou Solar
Cod: LOG-BSD-100
79.00 Lei
350.00 Lei
Livrare estimata: Luni, 18 mai
Promotia expira in
0 ore
0 minute
0 secunde
Cantitatea minima de comandat: 1
Adauga in cos
Livrare estimata: Luni, 18 mai
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Plata prin PayPo
Cumpara acum, verifica produsul si plateste la 30 zile.
Afla mai multe
Livrare
Livrare  1-2 zile lucrătoare‍‍
Plata
  • — plata la livrare (Ramburs)
  • — Visa si MasterCard
  • — OP
  • — Plata în rate, tbi bank
  • — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
  • 12 luni Garanție Persoane Juridice
  • 24 luni Garanție Persoane Fizice
  • Notificare prin SMS
  • Prețuri accesibile
  • 100% Produse originale
Descriere
INFORMATII PRODUS
 Aplica Led LOG-BSD-100
Tip produs: Aplica
Numar surse de iluminare: 100
Tip bec: LED
Tip intrerupator: Buton
Material: Aluminiu
Culoare: Negra
Tip lumina: Rece
Intensitate reglabila: Da
Dimensiuni: 270 x 180 x 45 cm
Putere: 100W- 440Lm