Descriere
Intrerupatorul exterior VIDEX BINERA VF-BNW11-G este conceput pentru controlul iluminatului in spatii unde este necesara o protectie mai buna impotriva prafului si umezelii. Cu grad de protectie IP65, montaj aparent si carcasa gri, este potrivit pentru exterior, terase, garaje, anexe, ateliere, depozite sau zone tehnice.
Modelul are o singura tasta, functioneaza la tensiune de 250V si suporta amperaj de 10AX. Designul compact permite montaj usor pe perete, iar structura robusta il face potrivit pentru utilizare in medii unde un intrerupator standard de interior nu este recomandat.
Intrerupatorul face parte din seria VIDEX BINERA si este realizat din materiale rezistente, precum PC, poliamida, PP, aliaj de fier, cupru si argint. Este un model fara iluminare, cu aspect discret si functional, potrivit pentru instalatii electrice moderne.
- intrerupator exterior cu o tasta
- grad de protectie IP65 impotriva prafului si umezelii
- montaj aparent, usor de integrat in spatii tehnice
- culoare gri, potrivita pentru exterior si zone utilitare
- tensiune nominala 250V
- amperaj 10AX
- model fara iluminare
Recomandare montaj: instalarea trebuie realizata cu alimentarea electrica oprita, de catre o persoana autorizata sau cu experienta in lucrari electrice. Respecta grosimea cablului recomandata de producator: 0.2-2.5 mm.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Intrerupator exterior |
| Brand | VIDEX |
| Serie | BINERA |
| Cod produs | VF-BNW11-G |
| EAN | 4820118298238 |
| Numar taste | 1 |
| Numar module | Single |
| Tensiune | 250V |
| Amperaj | 10AX |
| Grosime cablu compatibila | 0.2-2.5 mm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip montaj | Aparent |
| Iluminare | Fara iluminare |
| Culoare | Gri |
| Material carcasa | Aliaj fier, PC, poliamida, PP, cupru, argint |
| Inaltime | 73 mm |
| Latime | 63 mm |
| Adancime | 50 mm |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Cutie interioara | 10 bucati |
| Ambalare bax | 100 bucati |
| Garantie | 2 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Intrerupator exterior VIDEX BINERA VF-BNW11-G simplu IP65 gri
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei
Livrare 5-7 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Intrerupatorul exterior VIDEX BINERA VF-BNW11-G este conceput pentru controlul iluminatului in spatii unde este necesara o protectie mai buna impotriva prafului si umezelii. Cu grad de protectie IP65, montaj aparent si carcasa gri, este potrivit pentru exterior, terase, garaje, anexe, ateliere, depozite sau zone tehnice.
Modelul are o singura tasta, functioneaza la tensiune de 250V si suporta amperaj de 10AX. Designul compact permite montaj usor pe perete, iar structura robusta il face potrivit pentru utilizare in medii unde un intrerupator standard de interior nu este recomandat.
Intrerupatorul face parte din seria VIDEX BINERA si este realizat din materiale rezistente, precum PC, poliamida, PP, aliaj de fier, cupru si argint. Este un model fara iluminare, cu aspect discret si functional, potrivit pentru instalatii electrice moderne.
- intrerupator exterior cu o tasta
- grad de protectie IP65 impotriva prafului si umezelii
- montaj aparent, usor de integrat in spatii tehnice
- culoare gri, potrivita pentru exterior si zone utilitare
- tensiune nominala 250V
- amperaj 10AX
- model fara iluminare
Recomandare montaj: instalarea trebuie realizata cu alimentarea electrica oprita, de catre o persoana autorizata sau cu experienta in lucrari electrice. Respecta grosimea cablului recomandata de producator: 0.2-2.5 mm.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Intrerupator exterior |
| Brand | VIDEX |
| Serie | BINERA |
| Cod produs | VF-BNW11-G |
| EAN | 4820118298238 |
| Numar taste | 1 |
| Numar module | Single |
| Tensiune | 250V |
| Amperaj | 10AX |
| Grosime cablu compatibila | 0.2-2.5 mm |
| Grad protectie | IP65 |
| Tip montaj | Aparent |
| Iluminare | Fara iluminare |
| Culoare | Gri |
| Material carcasa | Aliaj fier, PC, poliamida, PP, cupru, argint |
| Inaltime | 73 mm |
| Latime | 63 mm |
| Adancime | 50 mm |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Cutie interioara | 10 bucati |
| Ambalare bax | 100 bucati |
| Garantie | 2 ani |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.