Descriere
Incarcatorul VIDEX L201 este conceput pentru incarcarea acumulatorilor reincarcabili Li-ion si IMR de 3.7V. Este potrivit pentru utilizatorii care folosesc acumulatori cilindrici in lanterne, dispozitive portabile, echipamente electronice sau alte aparate compatibile.
Modelul are 2 sloturi independente, ceea ce permite incarcarea simultana a unuia sau a doi acumulatori. Curentul de incarcare este stabilit automat, iar indicatorii LED afiseaza starea de functionare si procesul de incarcare.
VIDEX L201 se alimenteaza prin interfata Micro USB si poate fi conectat la un adaptor compatibil sau la un port USB de 5V, 2A. Incarcatorul este prevazut cu indicator pentru polaritate gresita, ajutand la utilizarea corecta a acumulatorilor.
- compatibil cu acumulatori Li-ion si IMR
- potrivit pentru baterii reincarcabile de 3.7V
- 2 sloturi independente pentru incarcare
- indicatori LED pentru statusul incarcarii
- detectare polaritate gresita
- alimentare prin Micro USB
- format compact, usor de folosit acasa sau in deplasare
Atentie: adaptorul de alimentare nu este inclus in pachet.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Incarcator baterii |
| Brand | VIDEX |
| Model | L201 |
| Cod produs | VCH-L201 |
| EAN | 4820246483131 |
| Culoare carcasa | Negru |
| Material carcasa | ABS |
| Sloturi | 2 independente |
| Tip baterii compatibile | Li-ion / IMR |
| Tensiune baterii | 3.7V |
| Formate compatibile | 26650, 26500, 21700, 18650, 17500, 16340, 14500, 10440 |
| Interfata intrare | Micro USB |
| Curent incarcare | DC 5V, 1A / DC 5V, 2A |
| Iesire | DC 4.2V, 1A x2 |
| Indicatori | LED |
| Detectare polaritate gresita | Da |
| Clasa protectie soc electric | II |
| Temperatura de functionare | 0°C - +35°C |
| Continut mercur | Nu contine |
| Inaltime | 100 mm |
| Latime | 60 mm |
| Adancime | 28 mm |
| Greutate neta | 55 g |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Ambalare bax | 20 bucati |
| Garantie | 1 an |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Incarcator baterii VIDEX L201 cu 2 sloturi pentru acumulatori Li-ion si IMR
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei
Livrare 5-7 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Incarcatorul VIDEX L201 este conceput pentru incarcarea acumulatorilor reincarcabili Li-ion si IMR de 3.7V. Este potrivit pentru utilizatorii care folosesc acumulatori cilindrici in lanterne, dispozitive portabile, echipamente electronice sau alte aparate compatibile.
Modelul are 2 sloturi independente, ceea ce permite incarcarea simultana a unuia sau a doi acumulatori. Curentul de incarcare este stabilit automat, iar indicatorii LED afiseaza starea de functionare si procesul de incarcare.
VIDEX L201 se alimenteaza prin interfata Micro USB si poate fi conectat la un adaptor compatibil sau la un port USB de 5V, 2A. Incarcatorul este prevazut cu indicator pentru polaritate gresita, ajutand la utilizarea corecta a acumulatorilor.
- compatibil cu acumulatori Li-ion si IMR
- potrivit pentru baterii reincarcabile de 3.7V
- 2 sloturi independente pentru incarcare
- indicatori LED pentru statusul incarcarii
- detectare polaritate gresita
- alimentare prin Micro USB
- format compact, usor de folosit acasa sau in deplasare
Atentie: adaptorul de alimentare nu este inclus in pachet.
Specificatii
| Specificatie | Detaliu |
| Tip produs | Incarcator baterii |
| Brand | VIDEX |
| Model | L201 |
| Cod produs | VCH-L201 |
| EAN | 4820246483131 |
| Culoare carcasa | Negru |
| Material carcasa | ABS |
| Sloturi | 2 independente |
| Tip baterii compatibile | Li-ion / IMR |
| Tensiune baterii | 3.7V |
| Formate compatibile | 26650, 26500, 21700, 18650, 17500, 16340, 14500, 10440 |
| Interfata intrare | Micro USB |
| Curent incarcare | DC 5V, 1A / DC 5V, 2A |
| Iesire | DC 4.2V, 1A x2 |
| Indicatori | LED |
| Detectare polaritate gresita | Da |
| Clasa protectie soc electric | II |
| Temperatura de functionare | 0°C - +35°C |
| Continut mercur | Nu contine |
| Inaltime | 100 mm |
| Latime | 60 mm |
| Adancime | 28 mm |
| Greutate neta | 55 g |
| Continut pachet | 1 bucata |
| Ambalare bax | 20 bucati |
| Garantie | 1 an |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.