Descriere
Încărcătorul VIDEX UT201 este un dispozitiv multifuncțional, conceput pentru utilizatorii care au nevoie de mai mult decât o simplă încărcare. Pe lângă alimentarea standard a acumulatorilor, acesta oferă funcții de testare, descărcare și recondiționare, contribuind la prelungirea duratei de viață a bateriilor.
Echipat cu display LCD și două canale independente, permite monitorizarea în timp real a parametrilor de încărcare. Funcția Power Bank transformă dispozitivul într-o sursă de energie pentru alte gadgeturi, folosind bateriile introduse.
-
funcții avansate: CHARGE, DISCHARGE, TEST, REFRESH
-
display LCD cu informații în timp real
-
funcție Power Bank (USB-A 5V / 2.1A)
-
compatibil cu o gamă largă de baterii
-
protecții complete pentru siguranță maximă
incarcator baterii inteligent, incarcator 18650 cu testare, incarcator universal lcd, incarcator power bank baterii
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Încărcător baterii inteligent |
| Brand | VIDEX |
| Model | UT201 |
| EAN | 4820118296562 |
| Sloturi | 2 independente |
| Funcții | Charge / Discharge / Test / Refresh / Power Bank |
| Tip baterii compatibile | Li-ion / IMR / INR / ICR / Ni-MH / Ni-Cd / LiFePO4 |
| Dimensiuni baterii compatibile | 32700, 26650, 21700, 18650, AA, AAA, C, D etc. |
| Tensiune baterii | 1.2V / 3.2V / 3.7V |
| Intrare | USB-C, DC 5V / 2A |
| Ieșire încărcare | 4.2V / 3.65V / 1.48V |
| Ieșire USB | 5V / 2.1A |
| Display | LCD |
| Protecții | Supraincărcare, scurtcircuit, supraîncălzire, polaritate inversă |
| Material | ABS |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 135 x 73 x 37 mm |
| Greutate | 132 g |
| Temperatură operare | 0°C – +35°C |
| Conținut pachet | 1 x încărcător |
| Alimentator inclus | Nu |
| Garanție | 1 an |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Încărcător baterii inteligent VIDEX UT201 cu 2 sloturi, LCD și funcție Power Bank
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei
Livrare 5-7 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Încărcătorul VIDEX UT201 este un dispozitiv multifuncțional, conceput pentru utilizatorii care au nevoie de mai mult decât o simplă încărcare. Pe lângă alimentarea standard a acumulatorilor, acesta oferă funcții de testare, descărcare și recondiționare, contribuind la prelungirea duratei de viață a bateriilor.
Echipat cu display LCD și două canale independente, permite monitorizarea în timp real a parametrilor de încărcare. Funcția Power Bank transformă dispozitivul într-o sursă de energie pentru alte gadgeturi, folosind bateriile introduse.
-
funcții avansate: CHARGE, DISCHARGE, TEST, REFRESH
-
display LCD cu informații în timp real
-
funcție Power Bank (USB-A 5V / 2.1A)
-
compatibil cu o gamă largă de baterii
-
protecții complete pentru siguranță maximă
incarcator baterii inteligent, incarcator 18650 cu testare, incarcator universal lcd, incarcator power bank baterii
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Încărcător baterii inteligent |
| Brand | VIDEX |
| Model | UT201 |
| EAN | 4820118296562 |
| Sloturi | 2 independente |
| Funcții | Charge / Discharge / Test / Refresh / Power Bank |
| Tip baterii compatibile | Li-ion / IMR / INR / ICR / Ni-MH / Ni-Cd / LiFePO4 |
| Dimensiuni baterii compatibile | 32700, 26650, 21700, 18650, AA, AAA, C, D etc. |
| Tensiune baterii | 1.2V / 3.2V / 3.7V |
| Intrare | USB-C, DC 5V / 2A |
| Ieșire încărcare | 4.2V / 3.65V / 1.48V |
| Ieșire USB | 5V / 2.1A |
| Display | LCD |
| Protecții | Supraincărcare, scurtcircuit, supraîncălzire, polaritate inversă |
| Material | ABS |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 135 x 73 x 37 mm |
| Greutate | 132 g |
| Temperatură operare | 0°C – +35°C |
| Conținut pachet | 1 x încărcător |
| Alimentator inclus | Nu |
| Garanție | 1 an |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.