Descriere
Candelabrul suspendat Glimmer A6151-300, cu o putere de 48W (24W+24W), este alegerea potrivită pentru încăperi unde contează atât estetica, cât și eficiența iluminării. Forma rotundă și detaliile din cristal K9 contribuie la un efect luminos plăcut, fără a încărca vizual spațiul.
Finisajul auriu adaugă un accent decorativ discret, iar telecomanda îți oferă control rapid asupra tipului de lumină, adaptând atmosfera în funcție de moment.
-
ideal pentru camere mici sau zone de accent
-
lumină uniformă și confortabilă
-
control ușor prin telecomandă
-
design rotund modern cu accente elegante
candelabru rotund auriu, candelabru led mic, iluminat decorativ interior, candelabru telecomanda compact
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Candelabru LED suspendat |
| Model | Glimmer A6151-300 |
| Cod produs | PRO-A6151-300 |
| Putere | 48W (24W x2) |
| Tip iluminare | LED integrat |
| Control | Telecomandă |
| Temperatură culoare | Reglabilă (caldă / neutră / rece) |
| Material | Cristal K9 + metal |
| Culoare | Auriu + Cristal |
| Formă | Rotundă |
| Dimensiuni | 300 mm |
| Montaj | Suspendat |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500377 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Candelabru suspendat Glimmer LED 48W rotund din cristal auriu cu telecomandă
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Candelabrul suspendat Glimmer A6151-300, cu o putere de 48W (24W+24W), este alegerea potrivită pentru încăperi unde contează atât estetica, cât și eficiența iluminării. Forma rotundă și detaliile din cristal K9 contribuie la un efect luminos plăcut, fără a încărca vizual spațiul.
Finisajul auriu adaugă un accent decorativ discret, iar telecomanda îți oferă control rapid asupra tipului de lumină, adaptând atmosfera în funcție de moment.
-
ideal pentru camere mici sau zone de accent
-
lumină uniformă și confortabilă
-
control ușor prin telecomandă
-
design rotund modern cu accente elegante
candelabru rotund auriu, candelabru led mic, iluminat decorativ interior, candelabru telecomanda compact
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Candelabru LED suspendat |
| Model | Glimmer A6151-300 |
| Cod produs | PRO-A6151-300 |
| Putere | 48W (24W x2) |
| Tip iluminare | LED integrat |
| Control | Telecomandă |
| Temperatură culoare | Reglabilă (caldă / neutră / rece) |
| Material | Cristal K9 + metal |
| Culoare | Auriu + Cristal |
| Formă | Rotundă |
| Dimensiuni | 300 mm |
| Montaj | Suspendat |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500377 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.