Descriere
Candelabrul suspendat Glimmer A6151-500, cu o putere totală de 120W (60W+60W), este conceput pentru a ilumina eficient spațiile mai generoase, oferind în același timp un impact vizual elegant. Forma rotundă și finisajul auriu contribuie la crearea unui decor armonios și sofisticat.
Cristalele K9 dispersează lumina într-un mod plăcut, generând un ambient relaxant, potrivit atât pentru zone de zi, cât și pentru spații de socializare. Telecomanda inclusă permite ajustarea rapidă a tipului de lumină în funcție de preferințe.
-
ideal pentru livinguri mari sau dining
-
iluminare puternică și uniformă
-
reglaj simplu al luminii prin telecomandă
-
design rotund elegant cu efect decorativ
candelabru rotund auriu mare, candelabru led cristal, iluminat premium interior, candelabru telecomanda modern
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Candelabru LED suspendat |
| Model | Glimmer A6151-500 |
| Cod produs | PRO-A6151-500 |
| Putere | 120W (60W x2) |
| Tip iluminare | LED integrat |
| Control | Telecomandă |
| Temperatură culoare | Reglabilă (caldă / neutră / rece) |
| Material | Cristal K9 + metal |
| Culoare | Auriu + Cristal |
| Formă | Rotundă |
| Dimensiuni | 500 x 500 mm |
| Montaj | Suspendat |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500391 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Candelabru suspendat Glimmer LED 120W rotund din cristal auriu cu telecomandă
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Candelabrul suspendat Glimmer A6151-500, cu o putere totală de 120W (60W+60W), este conceput pentru a ilumina eficient spațiile mai generoase, oferind în același timp un impact vizual elegant. Forma rotundă și finisajul auriu contribuie la crearea unui decor armonios și sofisticat.
Cristalele K9 dispersează lumina într-un mod plăcut, generând un ambient relaxant, potrivit atât pentru zone de zi, cât și pentru spații de socializare. Telecomanda inclusă permite ajustarea rapidă a tipului de lumină în funcție de preferințe.
-
ideal pentru livinguri mari sau dining
-
iluminare puternică și uniformă
-
reglaj simplu al luminii prin telecomandă
-
design rotund elegant cu efect decorativ
candelabru rotund auriu mare, candelabru led cristal, iluminat premium interior, candelabru telecomanda modern
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Candelabru LED suspendat |
| Model | Glimmer A6151-500 |
| Cod produs | PRO-A6151-500 |
| Putere | 120W (60W x2) |
| Tip iluminare | LED integrat |
| Control | Telecomandă |
| Temperatură culoare | Reglabilă (caldă / neutră / rece) |
| Material | Cristal K9 + metal |
| Culoare | Auriu + Cristal |
| Formă | Rotundă |
| Dimensiuni | 500 x 500 mm |
| Montaj | Suspendat |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Utilizare | Interior |
| Garanție | 24 luni |
| EAN | 5941944500391 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.