Descriere
Becul LED HOROZ TORCH-30 30W E27 oferă un flux luminos puternic de 3120lm și lumină rece 3000K, fiind ideal pentru iluminarea spațiilor industriale, comerciale sau rezidențiale. Designul cilindric și unghiul larg de 200° asigură o distribuție uniformă a luminii.
Consum redus și eficiență ridicată, fiind echivalentul unui bec incandescent de 240W.
-
30W consum / echivalent 240W
-
lumină rece 3000K
-
flux luminos 3120lm
-
soclu standard E27
-
unghi iluminare 200°
bec led e27, bec industrial 30w, bec led 3000k, iluminat depozit, iluminat comercial
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Model | TORCH-30 |
| Brand | HOROZ ELECTRIC |
| Putere | 30W |
| Echivalent incandescent | 240W |
| Flux luminos | 3120 lm |
| Temperatură culoare | 3000K |
| Tip lumină | Calda |
| Soclu | E27 |
| Unghi iluminare | 200° |
| Tensiune alimentare | 175-250V / 50-60Hz |
| Dimensiuni | 165 x 100 mm |
| Durată viață | 25.000 h |
| Tip LED | SMD |
| Utilizare | Interior / industrial |
-
IP (grad de protecție împotriva apei și a prafului)IP20
-
Sursa de luminaLed
-
Clasa EnergeticaF
-
Putere30W
-
Inaltime164 mm
-
Flux luminos3120 lm
-
BrandHorozElectric
-
CuloareAlb
-
Latime100 mm
-
Temperatura Culoare3000K
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Bec LED HOROZ TORCH-30 30W E27 lumină calda 3000K
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Becul LED HOROZ TORCH-30 30W E27 oferă un flux luminos puternic de 3120lm și lumină rece 3000K, fiind ideal pentru iluminarea spațiilor industriale, comerciale sau rezidențiale. Designul cilindric și unghiul larg de 200° asigură o distribuție uniformă a luminii.
Consum redus și eficiență ridicată, fiind echivalentul unui bec incandescent de 240W.
-
30W consum / echivalent 240W
-
lumină rece 3000K
-
flux luminos 3120lm
-
soclu standard E27
-
unghi iluminare 200°
bec led e27, bec industrial 30w, bec led 3000k, iluminat depozit, iluminat comercial
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Model | TORCH-30 |
| Brand | HOROZ ELECTRIC |
| Putere | 30W |
| Echivalent incandescent | 240W |
| Flux luminos | 3120 lm |
| Temperatură culoare | 3000K |
| Tip lumină | Calda |
| Soclu | E27 |
| Unghi iluminare | 200° |
| Tensiune alimentare | 175-250V / 50-60Hz |
| Dimensiuni | 165 x 100 mm |
| Durată viață | 25.000 h |
| Tip LED | SMD |
| Utilizare | Interior / industrial |
-
IP (grad de protecție împotriva apei și a prafului)IP20
-
Sursa de luminaLed
-
Clasa EnergeticaF
-
Putere30W
-
Inaltime164 mm
-
Flux luminos3120 lm
-
BrandHorozElectric
-
CuloareAlb
-
Latime100 mm
-
Temperatura Culoare3000K
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.