Descriere
Setul de becuri LED filament 1W E27, 3000K (10 bucăți) este ideal pentru ghirlande luminoase decorative, oferind o lumină caldă și plăcută, perfectă pentru terase, grădini sau evenimente.
Realizate din plastic rezistent (PC), aceste becuri nu se sparg ușor la lovire sau vânt, eliminând riscul de accidentare și fiind mult mai sigure decât becurile clasice din sticlă.
-
set 10 becuri pentru ghirlandă
-
1W / bec – consum redus
-
lumină caldă 3000K
-
soclu E27 standard
-
carcasă rezistentă la șocuri (plastic)
bec ghirlanda e27, bec filament led, becuri terasa, iluminat decorativ exterior, becuri ghirlanda rezistente
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED filament |
| Model | LOG-SET10B |
| Cod produs | LOG-SET10B-2W |
| Set | 10 bucăți |
| Putere | 1W / buc |
| Flux luminos | 460 lm |
| Temperatură culoare | 3000K |
| Tip lumină | Caldă |
| Soclu | E27 |
| CRI | Ra > 80 |
| Tensiune alimentare | 220-240V / 50-60Hz |
| Grad protecție | IP20 |
| Utilizare | Interior / Exterior |
| Material | PC anti-UV + oțel |
| Dimensiuni | 45 x 84 mm |
| Clasă energetică | F |
| Garanție | 2 ani |
| EAN | 5941944504221 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Bec LED filament 1W E27 3000K set 10 bucăți pentru ghirlande luminoase
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Setul de becuri LED filament 1W E27, 3000K (10 bucăți) este ideal pentru ghirlande luminoase decorative, oferind o lumină caldă și plăcută, perfectă pentru terase, grădini sau evenimente.
Realizate din plastic rezistent (PC), aceste becuri nu se sparg ușor la lovire sau vânt, eliminând riscul de accidentare și fiind mult mai sigure decât becurile clasice din sticlă.
-
set 10 becuri pentru ghirlandă
-
1W / bec – consum redus
-
lumină caldă 3000K
-
soclu E27 standard
-
carcasă rezistentă la șocuri (plastic)
bec ghirlanda e27, bec filament led, becuri terasa, iluminat decorativ exterior, becuri ghirlanda rezistente
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED filament |
| Model | LOG-SET10B |
| Cod produs | LOG-SET10B-2W |
| Set | 10 bucăți |
| Putere | 1W / buc |
| Flux luminos | 460 lm |
| Temperatură culoare | 3000K |
| Tip lumină | Caldă |
| Soclu | E27 |
| CRI | Ra > 80 |
| Tensiune alimentare | 220-240V / 50-60Hz |
| Grad protecție | IP20 |
| Utilizare | Interior / Exterior |
| Material | PC anti-UV + oțel |
| Dimensiuni | 45 x 84 mm |
| Clasă energetică | F |
| Garanție | 2 ani |
| EAN | 5941944504221 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.