Descriere
Banda LED COB RGB PRO-10672A, 24V, 21W/m cu 672 LED/m oferă iluminare continuă, fără efect de puncte, fiind ideală pentru aplicații decorative și ambientale. Tehnologia COB asigură o lumină uniformă și un confort vizual superior.
Flexibilă și ușor de instalat, permite personalizarea spațiului prin culori multiple și scenarii dinamice, fiind potrivită pentru mobilier, living, bucătării sau birouri.
-
672 LED/m COB – lumină continuă uniformă
-
RGB – iluminat multicolor
-
21W/m consum
-
tăiere la 5 cm pentru montaj personalizat
-
CRI >90 pentru redare naturală a culorilor
banda led cob rgb, banda led 24v, iluminat decorativ, banda led profesionala, led mobilier
Acest produs poate fi insotit de telecomanda PRO-10672RGB-12V-24V
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Bandă LED COB |
| Model | PRO-10672A-RGB |
| Tip lumină | RGB (multicolor) |
| Putere | 21W/m |
| Tensiune | 24V DC |
| Număr LED-uri | 672 LED/m |
| Flux luminos | 530 lm/m |
| CRI | >90 |
| Lățime | 10 mm |
| Lungime rolă | 5 m |
| Secțiune tăiere | 5 cm |
| Grad protecție | IP20 |
| Material | FPCB |
| Temperatură lucru | -20°C ~ +40°C |
| Durată viață | 20.000 h |
| Controller inclus | Nu |
| Alimentator inclus | Nu |
| Garanție | 2 ani |
| EAN | 5941944502821 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Bandă LED COB RGB, 672 LED/m, 24V, 21W/m, pentru iluminat ambiental
Promotia expira in
Cumperi acum, platesti mai tarziu!
Livrare
Livrare prin curier - 19.9 lei
GLS Locker - 12.99 lei
Transport Gratuit pentru comenzile peste 500 lei, cu exceptia produselor agabaritice.
Livrare 1-2 zile lucrătoare
Plata
- — plata la livrare (Ramburs)
- — Visa si MasterCard
- — OP
- — Plata în rate, tbi bank
- — PayPo, Comanzi acum și plătești mai târziu!
Avantaje
- 12 luni Garanție Persoane Juridice
- 24 luni Garanție Persoane Fizice
- Notificare prin SMS
- Prețuri accesibile
- 100% Produse originale
Descriere
Banda LED COB RGB PRO-10672A, 24V, 21W/m cu 672 LED/m oferă iluminare continuă, fără efect de puncte, fiind ideală pentru aplicații decorative și ambientale. Tehnologia COB asigură o lumină uniformă și un confort vizual superior.
Flexibilă și ușor de instalat, permite personalizarea spațiului prin culori multiple și scenarii dinamice, fiind potrivită pentru mobilier, living, bucătării sau birouri.
-
672 LED/m COB – lumină continuă uniformă
-
RGB – iluminat multicolor
-
21W/m consum
-
tăiere la 5 cm pentru montaj personalizat
-
CRI >90 pentru redare naturală a culorilor
banda led cob rgb, banda led 24v, iluminat decorativ, banda led profesionala, led mobilier
Acest produs poate fi insotit de telecomanda PRO-10672RGB-12V-24V
Specificatii
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Bandă LED COB |
| Model | PRO-10672A-RGB |
| Tip lumină | RGB (multicolor) |
| Putere | 21W/m |
| Tensiune | 24V DC |
| Număr LED-uri | 672 LED/m |
| Flux luminos | 530 lm/m |
| CRI | >90 |
| Lățime | 10 mm |
| Lungime rolă | 5 m |
| Secțiune tăiere | 5 cm |
| Grad protecție | IP20 |
| Material | FPCB |
| Temperatură lucru | -20°C ~ +40°C |
| Durată viață | 20.000 h |
| Controller inclus | Nu |
| Alimentator inclus | Nu |
| Garanție | 2 ani |
| EAN | 5941944502821 |
Nu exista specificatii.
Recenzii
Pentru acest produs inca nu au fost adaugate recenzii.
Produse similare
S-ar putea să fiți interesat
-
Garantie
pana la 24 luni
-
Posibilitate
de extindere garantie
-
Preluare gratuita
pentru service pe toata perioada garaniei
-
Inlocuirea produsului
daca nu poate fi reparat
-
Livrare gratuita
la comenzi peste 500 lei
Cumperi acum, platesti mai tarziu.
Obtine creditul 100% online!
- Valoare cumparaturi: 0 lei
- Perioada: 60 luni
- 4 luni
- 6 luni
- 12 luni
- 18 luni
- 24 luni
- 36 luni
- 48 luni
- 60 luni
- Total de plata: 0 lei
- Rata lunara: 0 lei
De ce tbi bank?
Uita de drumul pana la banca! Metoda de plata finantata de tbi bank este flexibila si disponibila 24/7, cu un Flux 100% online prin semnatura electronica.